טאטאטא
טאטאטאטאטא
טאטאטאטאטאט

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


"גלית תמר"

שחייה לפעוטות מגיל 3 חודשים עד 4 שנים
הידרותרפיה לפעוטות

גלית תמר, מנהלת החוג, רכזת קורס מדריכי הפעלת פעוטות במים בבית ספר למאמנים של מכון וינגייט, B.ed  בחינוך מיוחד, מדריכה התפתחותית בשיטת"צעד-ראשון", הידרותרפיסטית מוסמכת.

שחיית תינוקות עם דגש על התפתחות
בעזרת משחק, שירה, תרגילים והרבה מגע ואהבה, אנו תורמים רבות להתפתחותו הגופנית, התחושתית והקוגניטיבית של הילד.

החשיפה של התינוק בשנתיים הראשונות לחייו לגירוי מוטורי, תחושתי וריגשי כמו המים והבריכה מהווה השפעה רבה על התפתחותו כילד וכמבוגר בעתיד.

הלחץ ההידרוסטטי מסביב לגוף יוצר מצב שבו כל תנועה דורשת פי 20 כח התנגדות  מאשר ביבשה. החשיפה למים מביאה להתפתחות עיצבית ומוטורית המעשירה את מגוון ההתנסויות והיכולות של הילד ומשפיעה על ההתפתחות המוטורית ביבשה.
פיתוח מודעות גופנית - החיכוך בין עור הגוף והמים הוא גדול וכל תזוזה של הגוף יוצרת תחושה חזקה ומעלה את המודעות הגופנית וגבולות הגוף.

במים לפעוט אין הגבלת טווחי תנועה, דבר אשר קיים על פני היבשה.
שכיבה על הגב גורמת באופן ישיר להאטה בהתפתחות המוטורית של התינוק.

הפעילות במים מפתחת את היכולת המוטורית, כושר גופני יחסי גבוה יותר וכן ניתן לראות כי הרמה של המערכת החיסונית עולה עקב הפעילות הגופנית. ישנה התמצאות טובה יותר במרחב היבשתי והמימי, שיפור הקואורדינציה, שכלול יכולת התנועה והזיכרון, ביטחון עצמי, אוצר לשוני, קבלת הוראות וביצוען (קשב) ויצירת קשר חברתי ברמות שונות .
 
בזמן השיעור נוצרים קשרים מיוחדים בין הפעוט להורה, במסגרתם הם נחשפים למצבים שונים אשר משליכים גם על היחסים לאחר החוג בבית.

הקשר הבלתי אמצעי בין ההורה והתינוק בסביבת המים גדול יותר בשל המגע של עור בעור אשר לא קיים כמעט ביבשה.
הסתכלות על העולם בגובה העיניים - במים התינוק מוחזק במצב אנכי ע"י ההורים וכל שאר האנשים והעצמים במים הם בגובה עיניו ולא מעליו כפי שהוא רואה אותם ביבשה.

חוגי שחיית התינוקות מתקיימים פעם בשבוע, משך השיעור חצי שעה לפי קבוצות גיל, מספר המשתתפים בין 6-8 (תלוי בבריכה
יחס אישי מקצועי ורגיש לכל תינוק והורה, הנחייה מקצועית לאורך כל השיעור, מדריכות מוסמכות וותיקות בעלות הסמכה של  הדרכת שחייה לפעוטות במים, הידרותרפיה , הדרכת שחייה וליווי התפתחותי.
המוטו המוביל שלנו הוא להקנות לתינוק את יכולת ההתפתחות המיטבית שלו בשילוב עם איכויות המים,  דגש על כל תינוק וקצב התפתחותו האישי.
ליווי התינוק מבחינה התפתחותית גם מחוץ למים ע"י יעוץ התפתחותי.


גלית תמר- אמא לשלושה ילדים דגיגונים מדהימים. הנני מנהלת ומנחת שחייה לפעוטות מזה כ- 7  שנים.


בעלת תואר B.ed בחינוך מיוחד, מוסמכת בהידרותרפיה, בשחייה שיקומית ובהפעלת פעוטות במים מטעם מרכז בית איזי שפירא ברעננה.

הנני בוגרת ביה"ס למאמנים ולמדריכים בוינגייט ואף מוסמכת בהנחיית קבוצות התפתחות בשיטת "צעד ראשון" שפותחה ע"י שי זילברבוש. כמו-כן אני מרצה בבית איזי שפירא על השילוב בין התפתחות תינוקות ושחייה. רכזת קורסי מדריכים של  שחייה לפעוטות במסגרת ביה"ס למאמנים של מכון וינגייט.

המוטו שלי הוא להקנות לתינוקות את יכולת ההתפתחות המיטבית שלהם בשילוב עם איכויות המים ותוך שימת דגש על כל תינוק וקצב התפתחותו האישי.

 

כתובת האתר:
www.galittamar.co.il
טלפון לפרטים אודות הפעילות 050-3433399
  

בריכת ג.ח.א
קיבוץ גבעת חיים איחוד 38935
טלפון: 04-6369815 נייד: 050-7700623

office@ghipool.co.il
[Top]
 
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים