טאטאטא
טאטאטאטאטא
טאטאטאטאטאט

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


הידרותרפיה לתינוקות

טיפול במים לפעוטות עם צרכים מיוחדים וקושי בשלב התפתחותי. עבודה על היפוטונייה, היפרטונוס,עיכוב התפתחותי לא מוגדר, שיתוק מוחין, פיגור מוחי, חירשות, אוטיזם, תסמונת דאון,  נכות מולדת, טיפול בחגורת כתפיים חלשה, בעיות תקשורת, קשב וריכוז, גמישות יתר וכו'..
הטיפול במים ממולץ לפגים ותינוקות שחוו לידה קשה ועוזר להם להתגבר על קשיים בשלבי ההתפתחות הראשונים.
מטרת הטיפול לחזק את המערכות האחראיות על ההתפתחות התקינה, דהיינו: חושים, תנועה, מערכת העצבים, המערכת הקוגניטיבית, מערכת השלד והשרירים. 

ישנה  חשיבות רבה שהטיפול יתחיל מוקדם. הטיפול במים מביא לתוצאות מדהימות המאפשרות לתינוק למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו במסגרת המוגבלות איתה בא לעולם. שיתוף עם ההורה בעבודה עם התינוק במים תורם תרומה להידוק הקשר ביניהם, עוזר להורים לקבל את התינוק למרות הפגיעה שלו ומעורר בהם אמונה ביכולתו. המים מסוגלים לאזן מצבים רגשיים ברמות שונות של התנהגות, לפעמים אפילו באופן סמוי לגמרי. החוג מעודד את הפעוט להתמודד עם המים החל מפעולות פשוטות של הגפיים באופנים שונים וכלה בהצללות בדרגות קושי שונות. הפעילות מתאימה ומועילה מאוד לילדים עם בעיות רפיון שרירים (היפוטוניה), פיגור מוטורי ועקמת צווארית(טורטיקוליס)

תוצאות מחקרים מוכיחות כי ישנו שיפור ואף הצלחה בטיפול בבעיות התפתחות, כגון הפרעות קשב וריכוז אצל פעוטות ועוד. מבחינה סנסומוטרית המים מאפשרים לחוש את גבולות הגוף. הם מלטפים, תומכים, רכים וחמים, ומצד שני מאוד מוחשיים. במים יש התנגדות שמפעילה את השרירים ויש אפשרות לעמידה אנכית גם למי שאיננו מסוגל לעמוד עדיין.

הטיפול ההידרותרפי הינו גם פרטני.

כתובת האתר
www.galittamar.co.il
טלפון לפרטים אודות הפעילות 050-3433399

 

  

בריכת ג.ח.א
קיבוץ גבעת חיים איחוד 38935
טלפון: 04-6369815 נייד: 050-7700623

office@ghipool.co.il
[Top]
 
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים